کفش مجلسی

انواع کفش مجلسی دخترانه

انواع کفش مجلسی دخترانه
تمامی برند ها در یک نگاه

ارسال مستقیم از ترکیه

قبل از اینکه در مورد انواع کفش مجلسی دخترانه صحبت کنیم بهتر است در ابتدا در مورد کفش و کفش مجلسی دخترانه مطالبی را بیان کنیم.

تعریف کفش و انواع کفش مجلسی دخترانه:

کفش، پا افزاری است که هنگام انجام کار های گوناگون از پای انسان محافظت می کند و برای راحتی پا استفاده می شود.

پای انسان نسبت به هر اندام دیگر دارای استخوان های بیشتری می باشد و در برابر خطر های موجود در محیط آسیب پذیری بیشتری دارد که کفش از این آسیب ها از پای انسان محافظت می کند.

کفش بچه گانه هم در مدل اسپرت هم در مدل مجلسی تولید و به فروش می رسد که باز خودشان به دو دسته دخترانه و پسرانه تقسیم می شوند . مدل اسپرت کفش های دخترانه در رنگهای صورتی و سفید خواهان بیشتری دارد .اندازه و جنس آن باید خوب و مناسب پا باشد . دختر بچه ها عاشق کفش هستند و هرچقدر لباس و کفش داشته باشند باز هم کم است .امروزه کفش بچه گانه دخترانه در مدل ها و طرح های متنوعی تولید شده و هرکدام مشتریان خاص خود را دارد . در بازار کفش بچه گانه همه مدل کفشی برای همه سنی پیدا می کنید . انواع کفش مجلسی دخترانه در مدل های تابستانی ، عروسکی ،پاشنه دار، ساده و ساق دار در رنگ های مختلف وجود دارد.

کفش بچه گانه یکی از داغ ترین مسائل در روزهای اول مهر و ابتدای زمستان است. کودکان مانند بزرگترها به کفش برای حفاظت از پاهایشان نیاز دارند. به نظر بسیاری از والدین و کودکان کفش در بین لباس ها اهمیتی ندارد. ولی واقعیت به گونه ای دیگر است. کفش می تواند در نمایش پایین تنه موثر باشد.

کفش مجلسی دخترانه گلدار توری انواع کفش مجلسی دخترانه

در مورد کفش مجلسی بیشتر بدانیم

خرید کفش مجلسی بچه گانه برای دختران و پسران که یکی از پر فروش ترین انواع کفش بچه گانه بوده بسیار متنوع می باشد و روز به روز مدل های جدید تری از این کفش تولید و وارد بازار های داخلی کفش سراسر کشور می شود . خرید کفش مجلسی دخترانه هم برای دختر خانم ها اجتناب ناپذیر بوده و امکان ندارد دختری کفش مجلسی نداشته باشد

اجزا کفش:

 1. رویه
 2. تخت بیرونی
 3. کف داخلی
 4. مغزی
 5. تو کاری
 6. پاشنه
 7. زیر پاشنه
 8. ساق پوش

انواع کفش از نظر ظاهری:

 1. بندی
 2. سگگ دار
 3. بی بند

انواع کفش مجلسی از نظر جنس آن:

 1. چربی
 2. پلاستیکی
 3. کتانی
 4. چوبی

انواع کفش مجلسی دخترانه

انواع کفش مجلسی دخترانه از نظر گروه سنی:

 • مردانه
 • زنانه
 • زنانه – مردانه (هر دو جنس)
 • بچه گانه (دخترانه ، پسرانه)

دسته بندی کفش ها:

 • کفش های معمولی
 • کفش کالج
 • کفش آکسفورد
 • کفش دربی
 • کفش سگگ دار
 • کفش کلارک
 • چکمه
 • نیم بوت
 • کفش ورزشی مثل نایک
 • کفش اسنیکر
 • کفش استوک دار
 • کفش کوهنوردی
 • کفش اسپرت
 • کفش مجلسی
 • کفش سوتی کودک

کفش مجلسی دخترانه پاپیونی انواع کفش مجلسی دخترانه

توضیحی در مورد انواع کفش مجلسی دخترانه :

در یک مهمانی یا یک مراسم خاص برای اینکه با ظاهری خوب دیده شوید ضروری است که سبک و استایل مخصوصی را داشته باشید که یکی از ساده ترین روش ها برای بهتر جلوه دادن این است که از کفش مجلسی مناسبی استفاده کنید.

همچنین بهتر است علاوه بر استفاده کفش مجلسی دخترانه، کیف خود را با کفش خود ست کنید تا ظاهری زیباتر را برای شما رقم بزند.

قابل توجه است که انواع کفش مجلسی دخترانه جز مهمترین و اصلی ترین اکسسوری هایی است که اکثر خانم ها به دنبال آن هستند . کفش مجلسی باعث می شود که لباس مجلسی چندین برابر زیبایی خود را نشان دهد و شما خانم ها استایل جذابی داشته باشید.

بهتر است کفش مجلسی دخترانه پاشنه خیلی بلند نداشته باشد. اگر کفشی تخت هست ، نباید خیلی صاف و تخت باشد مدل های کفش تخت عروسکی  از کفش های دوست داشتنی هستند . پای کودکان نسبت به پای بزرگسالان حساس تر و زودتر دچار خستگی و درد می شوند. به همین علت زمان خرید کفش برای آن ها علاوه بر زیبایی و شیک بودن مدل آن نیز باید نرم و منعطف و سبک باشد و از نظر استحکام و مقاومت نیز در بهترین سطح خود باشد .

کفش های را برای هر کاربرد جدا استفاده کنید

امروزه تنوع کفش بچه گانه دخترانه و پسرانه به قدری زیاد است که ممکن است والدین را در هنگام خرید کفش مردد کند .در این میان کفش دخترانه تنوع بسیار بیشتری نسبت به کفش پسرانه در بازار دارد .بسیاری از تولید کنندگان کفش دخترانه امروزه انواع مدل های کفش دخترانه را تولید و به بازار عرضه کرده اند . کفشی که شما برای دختر خود انتخاب می کنید در ظاهر و استایل کودکانه ی او نقش بسزایی دارد . معمولا دختر ها دوست دارند لباس های خود را با یک جفت کفش عروسکی با پاپیون و یک کیف رنگی ست کنند . برای خرید کفش دخترانه، موقعیت و محیطی که فرزند شما می خواهد با آن کفش در آنجا حضور پیدا کند و البته سایز پای کودک را در نظر بگیرید .

کفش مجلسی دخترانه مدل کبریتی انواع کفش مجلسی دخترانه

یک جفت کفش کتونی مخصوص پیاده روی برای ورزش کردن ، مهد رفتن و حتی خرید رفتن مناسب دختر شما خواهد بود.کفش دخترانه ای که برای مدرسه و مهد انتخاب می کنید را از نوع اسپرت چسبی انتخاب کنید.وقتی کودک شما به سنی می رسدکه بتواند خودش کفش بپوشد ،بهتر است برای او کفشی بخرید که به جای بند چسب داشته باشد چون بچهذها معمولا دوست دارند کارهای شخصی شان را خودشان انجام دهند سپردن این کار به کودک ، باعث اعتماد به نفس او خواهد شد.کفش های زیپ دار ،بندی یا چسبی محافظت بیشتری از پای کودک شما می کنند ومناسب تر هستند علاوه بر این راحت تر باز و بسته می شوند و کودک شما برای پا کردن آنها بهانه نخواهد گرفت.

ویژگی های کفش های مجلسی تابستانی دخترانه

هنگام خرید صندل بچه گانه باید کفش دخترانه تابستانی خنک ، سبک و همچنین استاندارد باشد پس برای دختر شما می تواند یک جفت صندل دخترانه، کفش عروسکی و یا کفش راحتی چراغ دار انتخاب مناسبی باشد ولی کودک شما اگر تازه شروع به راه رفتن کرده و از سن کمی برخوردار است ،کفش های جلو باز ممکن است باعث پیچ خوردن پا کوچولوی شما شود.هنگام خرید کفش راحتی به زیر و کفی کفش دقت کنید .

کفش را چند بار با دستتان تا کنید تا ببینید راحت خم و راست می شود یا نه. اگر کفش چرم یا لاستیکی می خرید بهتر است از کفش هایی استفاده کنید که درون آنها یک لایه پارچه کار شده باشد چون پارچه باعث می شود پای کودک شما در کفش عرق نکند و اذیت نشود.کفش های راحتی و طبی به ویژه کفش های چرم و کالج از مدل های اسپرت هستند و شما می توانید در بعضی مراسم های نیمه رسمی آن را پای کودک کنید.هم چنین باید همراه کفش های اسپرت ، جورابی مناسب و با کیفیت پای فرزندتان کنید تا هم از بوی پا و هم از بیماری ها ب پوستی که می تواند گریبان گیر اوشود ، جلوگیری کنید.

انواع کفش مجلسی دخترانه کفش مجلسی دخترانه مدل گلدار

کفش مجلسی دخترانه و پسرانه و مدل های متنوع آن

امروزه کفش مجلسی دخترانه و پسرانه در مدل های متنوع تولید و به فروش می رسد که این مدل ها متناسب با خواسته های فرزندان شما است از نام کفش مجلسی پیداست که آن را در مجالس مهمی مانند مهمانی های بزرگ خانوادگی و عروسی ها می پوشند برای همین تولید کنندگان می کوشند تا در تولید آن ها سلیقه خوبی را به خرج دهند تا جذب مشتریان بیشتری را داشته باشند.

جنس رویه کفش های مجلسی ممکن است از چرم، فوم، پلاستیک و غیره باشد کفش های چرم قیمت بالاتری نسبت به بقیه کفش ها دارد یکی از جدیدترین کفش بچگانه هم برای پسران و هم دختران نوع پولکی می باشد که ظاهر بسیار شیک و مجلسی دارد و مناسب برای کودکان است

کفش های مجلسی در مدل های خارجی و داخلی تولید می شود اما قسمت مهم ماجرا این نیست بلکه راحتی پای کودک شما است تهیه کفش های مجلسی بچه گانه با توجه به امکانات امروزی در خرید و فروش و تنوع بی نظیر کار آسانی است و سبب می گردد تا والدین بتوانند زیبا ترین کفش را هماهنگ با لباس کودک خود تهیه نمایند.

دسته بندی انواع کفش مجلسی :

 • کفش مجلسی زنانه
 • کفش مجلسی دخترانه

انواع کفش مجلسی دخترانه کالج دخترانه مجلسی

انواع کفش مجلسی دخترانه و زنانه:

دختر بچه ها عاشق کفش هستند. هر چه قدر لباس و کفش داشته باشند باز هم کم است. آن ها دوست دارند کلکسیون کفش و لباس های زیبا داشته باشند و از خریدن و پوشین آن ها خسته نمی شوند. مدل کفش پاشنه بلند بچگانه از انواع کفش های مجلسی شیک و پرطرفدار در بین دختر بچه ها است و این مدل کفش ها در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود هستند و شما می توانید از بین آن ها کفشی شیک و زیبا را برای فرزند خود انتخاب کنید.

 1. کفش پاشنه کوتاه
 2. کفش پاشنه بلند

بیان 9 نوع کفش پاشنه دار:

 1. پاشنه بلاک
 2. پاشنه کفش کوبایی
 3. پاشنه کاما
 4. پاشنه کفش مخروطی
 5. پاشنه کفش دکوری
 6. پاشنه فلر
 7. پاشنه بلند
 8. پاشنه کفش گربه ای
 9. پاشنه متوسط
فروشگاه کالاپایتخت:

باید توجه داشته باشید که شما مشتریان عزیز برای خرید اینترنتی کفش مجلسی بچه گانه دخترانه ، انواع کفش بچه گانه ، خرید کتانی بچه گانه پسرانه ، خرید کفش کالج بچه گانه از کالا پایتخت از نوع کتونی، مجلسی و یا خرید نیم بوت بچه گانه دخترانه  می توانید به صفحه فروشگاه کالا پایتخت مراجعه کنید از پر فروش ترین کفش مجلسی دخترانه ما می توان به کفش مجلسی دخترانه 010 اشاره کرد.

انواع کفش مجلسی دخترانه

کالا پایتخت یکی از فروشگاه های معتبری است که شما می توانید کفش های کودک خود را از آنجا خریداری کنید این فروشگاه محصولاتی مانند کفش مجلسی دخترانه و پسرانه و انواع کتونی اسپرت در رنگ بندی و سایز های مختلف تولید و به دست مشتریان می رسانند شما می توانید پاسخ سوالات خود را با استفاده از شماره هایی که در سایت هستند پیدا کنید تا دچار سردرگمی نشوید تمامی محصولات ما باکیفیت و دارای استاندارد های لازم هستند همچنین تنوع رنگ در این محصول فراوان است.

شما می توانید این خرید را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام دهید. جهت خرید غیر حضوری به سایت فروشگاه ما مراجعه کنید و خریدی آسان و راحت را با ما تجربه کنید کالا پایتخت همواره منتظر حضور شما عزیزان در فروشگاه خود است.

18 نظر در “انواع کفش مجلسی دخترانه

 1. راضیه گفت:

  مرسی از سایت خوبتون

  1. مهروری گفت:

   واقا عالین

 2. مهسا گفت:

  مرسی از اطلاعات مفیدتون

  1. امیر علی نوابی گفت:

   خیلی سایت عالی هست

 3. گیسو گفت:

  ممنون از اطلاعاتی که می زارید واقعا به درد بخور هستن

  1. alireza alami گفت:

   خواهش میکنم

 4. دلارام گفت:

  سلام از این مدل کبریتیا که جدیدن مد شده واسه 5 سال دارین؟

  1. زیبا گفت:

   خیلی خوشگل مدل کبریتیشون من دو مدل خریدم حتما پیشنهاد می کنم

   1. زهرا گفت:

    جنسشون خوبه؟

    1. زیبا گفت:

     عالی بود من دیگه خریدامو از این سایت انجام میدم

 5. جعفری گفت:

  سلام صندل دخترانه 5 سال هم دارین؟

   1. جعفری گفت:

    ممنون

 6. سارا گفت:

  میشه لطفا کسایی که خرید کردن بگن راضی بودن یا نه؟

  1. ملیکا گفت:

   سلام شک نکنید تو خرید از این فروشگاه کیفتاشون عالیه

  2. یاوری گفت:

   عالی هستن هم قیمتاشون هم کیفیتاشون

  3. مهدوی گفت:

   ارسالشونم سریع بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *