کفش بچگانه

خرید کفش بچه گانه

خرید کفش بچه گانه

خرید کفش بچه گانه را می توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام داد که هر کدام مزایا و معایبی را دارد.

مشاهده و تست محصول، دریافت سریع محصول، جنبه تفریحی آن، پرسش وپاسخ با فروشنده از مزایا و مشکل در رفت و آمد و وجود ترافیک، عدم اطلاع از تخفیف های روزانه و فروشگاهی از معایب خرید حضوری می باشد.

تنوع بالاتر محصولات، مشاهده کامل مشخصات مثل برند ها، امکان مقایسه راحت تر محصولات، اطلاع پیدا کردن از تخفیف های روزانه، عدم صرف هزینه های مختلف حمل و نقل از مزایا و عدم مشاهده و تست فیزیکی محصول، امکان بروز خطا در اندازه گیری دقیق پای کودک، زمان بر بودن دست یافتن به محصول خریداری شده از معایب خرید غیر حضوری (اینترنتی) می باشد.

مشخصات و ویژگی های کفش قبل از بررسی خرید کفش بچه گانه:

در تعریف کفش می توان به این صورت بیان کرد که کفش، یک نوع وسیله می باشد که جهت مراقبت ومحافظت از عضوی از بدن به نام پای انسان مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر کفش به نام پا افزار می باشد که این پا افزار همان گونه که از نامش مشخص است در جهت نگهداری از پای انسان در برابر خطرات و آسیب های محیطی کاربرد دارد.

پای انسان در برابر بقیه اعضای بدن انسان در معرض خطر بیشتری در محیط قرار دارد زیرا دارای تعداد بیشتری استخوان در برابر دیگر اعضا می باشد و همین کفش است که از این عضو مهم و اساسی مراقبت می کند.

اگر کفشی که انتخاب می شود راحت ومناسب نباشد و در جهت فعالیت های گوناگون کفش مناسب آن فعالیت پوشیده نشود فرد دچار پا درد و کمر درد می شود.

حال اگر انتخاب کفش بچه گانه مد نظر باشد نگرانی و حساس بودن والدین چند برابر می شود زیرا زمانی که کودک سن هجده ماهگی را می گذراند در هنگام راه رفتن، دویدن، بازی کردن و دیگر فعالیت ها به دلیل مسلط نبودن کودک به فعالیت های روزانه، بیشتر از دیگر سنین دچار مشکل می شود به همین دلیل انتخاب کفش راحت و مناسب در این سن بسیار حائز اهمیت می باشد.

رعایت نکات لازم در خرید کفش برای کودکان:

  1. در اندازه گیری سایز کفش بچه گانه به نکات زیر دقت کنید به این صورت که هنگام اندازه گیری هر دو پای کودک را اندازه بگیرید و همچنین هنگام اندازه گیری، کودک به حالت ایستاده باشد.
  2. کفش های مهمانی را از کفش های راحتی و فعالیت های ورزشی و روزانه جدا کنید به عنوان مثال کفش های مهمانی مانند کفش مجلسی بچه گانه ، کفش های راحتی مانند کفش کالج بچه گانه و کفش های مربوط به فعالیت های ورزشی مانند کفش کتونی بچه گانه را می توان نام برد.
  3. بهتر است کف کفش برجستگی داشته باشد و عاج دار باشد تا از سر خوردن کودک جلوگیری شود به عنوان مثال این مورد در خرید نیم بوت بچه گانه بسیار مهم است.
  4. والدین گرامی هرگز از کفش های دست دوم برای کودکان خود استفاده نکنید چون باعث بیماری های پوستی و قارچی می شود.
  5. بهتر است کفش کودک چسبی و زیپ دار باشد تا کودک بتواند به راحتی کفش خود را بپوشد و احساس خوبی پیدا کند مثلا اگر صندل بچه گانه چسبی باشد کودک به راحتی آن را به پا می کند.
  6. در انتخاب کفش به رنگ و مدل مربوط به جنسیت کودک توجه کافی داشته باشید به این صورت که کفش بچه گانه مجلسی دخترانه و کفش بچه گانه مجلسی پسرانه طرح و مدل و رنگ خاص خود را دارد.
  7. برند کفش مخصوصا در کفش های ورزشی بسیار مهم است از جمله برند های کفش های بچه گانه عبارتند از: نایک، اسکیچرز، آدیداس، پوما و …
  8. بهتر است برای کودک کفش مناسب سن کودک انتخاب شود به عنوان مثال برای نوزادان بهتر است از پاپوش نوزادی به جای کفش های مختلف استفاده کرد تا پای نوزاد دچار خستگی نشود.

معرفی و شناخت فروشگاه انواع کفش بچه گانه:

فروشگاه کالا پایتخت، به عنوان یک فروشگاه مجهز همراه با پرسنل مجرب و با حوصله می باشد که در این فروشگاه، اجناس فروشی از جمله کفش بچه گانه کالا پایتخت، به صورت کاملا مرغوب و اصل می باشد و شما مشتریان می توانید کفش های کودکان خود را با خیالی آسوده خریداری کنید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و محصولات جدید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *