کفش اسپرت

انواع کفش اسپرت بچه گانه

انواع کفش اسپرت بچه گانه

عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت کالا پایتخت در این پست می خواهیم انواع کفش اسپرت بچه گانه و انواع کفش بچه گانه را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های انواع کفش اسپرت بچه گانه

همانطور که می دانید انواع کفش اسپرت بچه گانه در مدل های مختلفی تولید و راهی بازار می شوند.رایج ترین آن ها برای پیاده روی و دویدن است.یعنی کفشی که برای فعالیت کودک بسیار مناسب است که اغلب شامل کتونی بچه گانه در برند های مختلف داخلی و خارجی می شود.

فرق کفش های اسپرت بچه گانه با کفش های مجلسی

این گونه از کفش ها بر خلاف کفش مجلسی بچه گانه بسیار راحت تر و قابل انعطاف پذیرتر هستند. زیرا برای کودکان  معمولا در مراسم ها از کفش مجلسی  استفاده می کنیم و برای استفاده روزمره کودکان از کفش اسپرت استفاده می کنیم.

انتخاب نادرست کفش می تواند پاشنه پا را اذیت کند و در دراز مدت آسیب جدی به پا وارد می شود این امر در بزرگسالان نیر باید رعایت شود و از کفش اسپرت مرغوب استفاده شود.

بهتر است از کفش اسپرت چندین استفاده نشود. مثلا در بزرگسالان کفش راه رفتن کمی سفت تر است ولی کفش دویدن حالت ارتجاعی بیشتری دارد.در کفش بچه گانه نیز این امر تا حدودی در کفش های اسپرت برند رعایت می شود.

برای خرید این مدل کتونی یا کفش بهتر است ایتدا پای خود  را بشناسید.شاید از خود بپرسید این جمله چه معنی دارد.درست است همه ما 10 انگشت پا و دو پاشنه داریم اما تفاوت های نیز وجود دارد.

بیشتر برندهای ورزشی معروف دنیا برای انواعه مدل پا کفش ویژه ای دارند.یکی از راه های شناخت فرم پاشنه پا استفاده از آرمون رطوبت است.ما به شما نحوه انجام این آزمون را یاد خواهیم داد.

برای این کار پای خود را مرطوب کنید و سپس روی یک کاغذ قهوه ای پای خود را قرار دهید و سپس جای پای خود را ببینید.

  • اگر جای پای شما به طور کامل معلوم باشد و هیچگونه برجستگی در آن نباشد یعنی شما کف پای صافی دارید. که در این مورد پای شما به سمت داخل تمایل دارد.
  • اگر جای پای شما بیشتر پنجه و پاشنه پا معلوم است و یک خط باریک بین آن است یعنی فرو رفتگی پای شما زیاد است و پای شما به سمت بیرون تمایل دارد و باید کفشی انتخاب کنید که زیره آن بالشتکی  همچنین نرم باشد.
  • اگر پای شما بین دو مدل بالاست باید کفشی انتخاب کنید تا علاوه بر محافظت پا بالشتک نرمی نیز داشته باشد.

این کار را هم برای بزرگسالان و همچنین کودکان می توان انجام داد.

فروشگاه کفش بچه پایتخت عرضه کننده انواع کفش اسپرت در خدمت شما عزیزان می باشد تا بهترین کفش ها را انتخاب و خریداری نمایید

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *