نیم بوت

قیمت بوت بچه گانه

قیمت بوت بچه گانه

قیمت بوت بچه گانه بستگی به جنس و اندازه کفش بچه گانه دارد. با شروع شدن فصل پاییز و در راه بودن فصل زمستان وجود بوت و نیم بوت بچه گانه بسیار برای کودکان ضروری است.
قیمت این محصول در سایت و فروشگاه ما کاملا استاندارد بوده و متناسب با جنس و برند کفش تعیین می شود. نیم بوت های فروشگاه ما دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و تنوع بسیار بالایی نیز دارند.

ویژگی های تاثیر گذار بر روی قیمت نیم بوت بچه گانه:

همان طور که می دانید بوت و نیم بوت دارای انواع خاص و متفاوت زیادی است.
بعضی از نیم بوت های کودکانه از جنس چرم و بعضی از آن ها از جنس ورنی است.

برخی از آن ها دارای خر و برخی از آن ها دارای کلک می باشد.
این بوت ها هم دارای مدل های دخترانه و هم مدل های پسرانه است.

شما هم چنین می توانید برخی از مدل های نیم بوت مجلسی را خریداری کنید که مثل یک کفش مجلسی بچه گانه پسرانه و دخترانه  می باشد.

ویژگی های دیگر نیم بوت ها :

این نیم بوت بچه گانه دارای کفی بسیار نرم و مناسب برای پای کودکان است که با وجود شرایط آب و هوایی سرد و برفی و یا بارانی برای راه رفتن کودکان مشکل به وجود نمی آورد و باعث لیز خوردن آن ها نمی‌شود.
حتی برخی از این کفش ها باعث جلوگیری از لیز خوردگی کودکان می‌شود. به همین دلیل است که این کفش ها بسیار در فصل پاییز و زمستان خریداری می شود.

هم چنین بوت ها در رنگ بندی ها و مدل های بسیار شیک و زیبا مناسب با سلیقه کودکان طراحی شده است. شما می توانید برای دیدن از مدل ها به فروشگاه کالا پایتخت مراجعه کنید.

استاندارد پای کودکان :

یک کفش استاندارد دارای کفی مناسب و جنس پارچه بسیار مرغوب و خوب است که بتواند سلامت پای کودکان را حفظ کند و دارای طول عمر بیشتری باشد.

کفش اصولاً باید بر اساس اندازه ی شصت تا پاشنه پا خریداری شود زیرا این اصول اندازه پای هر انسانی است و اگر از این اندازه کفش کوچک تر و یا بزرگ تر خریداری کنی در هنگام استفاده مشکلاتی مثل پیچ خوردگی و یا ورم پا اتفاق می افتد.
کفش های سایت و فروشگاه ما داره استاندارد های کافی برای پای کودکان می باشد هم چنین در صورت اندازه نبودن و استاندارد نبودن با پای فرزندانتان این کفش ها گارانتی سه روزه دارد.

درباره سایت و فروشگاه کفش ما :

با مراجعه به فروشگاه کالا پایتخت ما قادر به خریداری انواع محصولات مثل صندل بچه گانه و یا کفش راحتی مثل کفش کالج بچه گانه و یا کفش هایی مثل کتونی بچگانه در برند های آدیداس هستید.
هم چنین می توانید از امکاناتی مثل اندازه گیری سایز کفش بچه گانه نیز استفاده کنید و محصولاتی مثل پاپوش نوزادی را خریداری کنید‌.
با مادر کفش بچه گانه کالا پایتخت همراه باشید تا محصولات بسیار با کیفیت و پرفروش را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *