کتونی, کفش اسپرت

کفش ورزشی بچه گانه

کفش ورزشی بچه گانه

در بین کفش های بچه گانه کفش ورزشی بچه گانه کاربرد و طرفداران زیادی را در میان کودکان دارد که در این مقاله به توضیح این نوع کفش می پردازیم. همچنین برای درک بهتر، از خود کفش تعاریفی را بیان کرده و موارد ضروری هنگام خرید این نوع کفش را توضیح می دهیم.

توضیحاتی در مورد کفش جهت خرید بهتر کفش ورزشی بچه گانه:

در میان عضو های انسان تنها عضوی که از بقیه اعضا دارای استخوان های بیشتری می باشد، پای انسان است و همین موضوع باعث شده که پای انسان در مقابل خطرات احتمال محیطی در هنگام فعالیت های متفاوت مانند راه رفتن، دویدن و …، آسیب پذیری بیشتری را متحمل شود و تنها وسیله ای که از این عضو (پای انسان) محافظت می کند، پا افزاری به نام کفش می باشد.

انواع مختلف کفش بچه گانه عبارتند از کفش چسبی بچه گانه، کفش آل استار بچه گانه، خرید کتانی اسپرت بچه گانه،  کفش ورزشی بچه گانه، کفش کالج بچه گانه و … می باشد.

وقتی خرید کفش بچه گانه مطرح می شود آن هم از نوع ورزشی، حساسیت و نگرانی والدین جهت خرید چند برابر می شود به این صورت که وقتی کفش ورزشی بچه گانه استاندارد نبوده و کودک احساس راحتی را نداشته باشد در این صورت به پای کودک آسیب جدی وارد می شود.

همچنین والدین دقت داشته باشید که به خاطر صرفه جویی در هزینه ها کودک خود را در معرض ناراحتی های پوستی و قارچی قرار ندهید زیرا این بیماری های پوستی و قارچی در اثر میکروب موجود در کفش و آلوده بودن به وجود می آیند پس در انتخاب کفش ورزشی مناسب برای کودکان دقت کنید.

در انتخاب کفش ورزشی بچه گانه موارد زیر را رعایت نمائید:

 • اگر کفش ورزشی کودک دست دوز باشد بسیار مناسب می باشد.
 • کفش ورزشی کودک را کمی بزرگ تر انتخاب کنید تا کودک احساس راحتی بیشتری داشته باشد. بهتر است فاصله شست پا تا نوک کفش به اندازه یک و نیم سانتی متر باشد.(برای اندازه گیری سایز کفش بچه گانه به لینک داده شده مراجعه کنید)
 • بهتر است هنگام ورزش، کفش ورزشی مناسب آن رشته ورزشی برای کودک انتخاب شود.
 • اگر کفش ورزشی کودک دارای عاج بوده و برجستگی هایی داشته باشد خیلی بهتر است زیرا از سر خوردن کودک جلوگیری می شود.
 • بهتر است کفش ورزشی کودک جذب کننده بالای رطوبت باشد تا از وجود قارچ و میکروب ها جلوگیری به عمل آید.
 • بهتر است جنس رویی کفش ورزشی بچه گانه، کتان از نوع توری باشد تا با جریان افتادن هوا داخل کفش از عرق و بو گرفتن پا جلوگیری شود. در کل بهتر است جنس کفش چرم، پارچه و توری باشد.
بهتر است:
 • بهتر است کفش ورزشی کودک چسبی یا زیپ دار باشد تا کودک بتواند به راحتی آن را بپوشد.
 • تحت هیچ شرایطی از کفش دست دوم برای کودکان خود استفاده نکنید.
 • کیفیت بالای کفش ورزشی را در انتخاب کفش ورزشی بچه گانه مورد توجه قرار دهید.
 • نظر کودک را در انتخاب کفش ورزشی جویا شوید زیرا این امر احساس خوبی را به کودک شما می دهد.
 • بهتر است در اندازه گیری پای کودک دقت بالایی داشته باشید به این صورت که هر دو پا باید اندازه گیری شود زیرا همیشه یک پا از پای دیگر بزرگ تر است و نکته دیگر این است که هنگام اندازه گیری، کودک به حالت ایستاده باشد همچنین هر شش ماه یک بار پای کودک خود را اندازه گیری نمایید.
 • کفش ورزشی بچه گانه باید به آسانی خم شود و انعطاف پذیری کامل داشته باشد.
 • رنگ کفش ورزشی بچه گانه بهتر است شاد باشد از جمله آبی، زرد، صورتی و … زیرا در روحیات کودک تاثیر زیادی دارد.
 • هنگام خرید حضوری کفش ورزشی، کودک حتما جوراب به پا داشته باشد.

توضیحات اجمالی در مورد این نوع کفش:

نام دیگر کفش ورزشی، رانینگ می باشد که با توجه به حرکت و جنب و جوش کودکان این نوع کفش، برای کودکان بهترین می باشد.

کفش ورزشی بچه گانه به دلیل راحتی زیاد و انعطاف پذیری بالا، در بین کودکان طرفداران زیادی دارد و به طور کامل از پای کودک محافظت می کند.

همچنین وزن کفش های ورزشی به دلیل نوع ساختشان بسیار سبک بوده و همین عامل باعث شده راه رفتن و دویدن کودک به آسانی انجام گیرد.

کفش بچه گانه کالا پایتخت با ارائه انواع کفش کودک و نوجوان از جمله خرید کفش مجلسی بچه گانه، خرید صندل بچه گانه، انواع جوراب، پاپوش نوزادی و غیره با بالاترین کیفیت است کافی است برای خرید آنلاین به فروشگاه کالا پایتخت مراجعه کنید و یا می توانید برای خرید کفش مجلسی دخترانه و پسرانه و خرید کفش سوتی کودک با کیفیت عالی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *