نیم بوت

خرید چکمه بچه گانه

خرید چکمه بچه گانه

یکی از خرید های ضروری کفش بچه گانه در فصل زمستان و پاییز و هنگام بارش برف و باران، خرید چکمه بچه گانه می باشد. این نوع کفش ها در این فصل ها بسیار ضروری و لازم می باشند تا از خیس شدن و سرما خوردن پای کودک جلوگیری شود.

در انتخاب و خرید کفش ها سن کودک، فصل و فعالیت مورد نظر باید مورد توجه قرار گیرد به طور مثال در فصل گرما و تابستان خرید صندل بچه گانه بسیار مرسوم است زیرا از عرق کردن پای کودک جلوگیری می کند و باعث خنک شدن پای کودک می شود.

در فصل زمستان و سرما والدین به سمت کفش های گرم همچون نیم بوت بچه گانه رو می آورند.

همچنین اگر برای نوزاد خود می خواهید محافظی تهیه کنید بهتر است از پاپوش نوزادی استفاده نمائید.

در خرید چکمه بچه گانه به چه مواردی توجه داشته باشید:

همانگونه که در بالاتر اشاره کردیم خرید چکمه بچه گانه در فصل سرما و هنگام بارش برف و باران بسیار حائز اهمیت می باشد و والدین در بین انواع کفش بچه گانه همچون کفش کالج بچه گانه، صندل بچه گانه، کفش مجلسی بچه گانه و … به خرید این نوع کفش رو می آورند زیرا به دلیل ساقدار بودن این نوع کفش از خیس شدن پای کودک جلوگیری و پای کودک گرم نگه داشته می شود.

در کل کفش های بچه گانه ای که مناسب فصل سرما می باشند عبارتند از:

نیم بوت بچه گانه، چکمه بچه گانه و کتانی بچه گانه مخصوصا اگر کتانی بچه گانه دارای عاج و برجستگی بوده و جلوی سر خوردن کودک را بگیرد. این نوع کفش ( کتانی بچه گانه ) در برند های متفاوت آدیداس، پوما، نایک، اسکیچرز و … وجود دارد.

نکات لازم در خرید این نوع کفش:

  1. جنس چکمه بچه گانه بهتر است چرم یا پلاستیکی باشد.
  2. حتما به عاج دار بودن چکمه دقت کنید و بر جستگی های کف کفش را در نظر بگیرید تا کودک شما هنگام بارش برف و باران سر نخورد.
  3. نظر بقیه والدین را در مورد چکمه ای که انتخاب کرده اید در نظر بگیرید.
  4. بهتر است چکمه کودک خود را کمی بزرگ تر خریداری نمائید تا کودک در آن کفش احساس راحتی بیشتری داشته باشد.
  5. بهتر است چکمه کودک زیپی یا چسبی باشد تا کودک به راحتی آن را به پا کرده و در نتیجه احساس خوبی پیدا کند.
  6. دقت داشته باشید که چکمه کودک سبک، مقاوم و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد تا پای کودک آسیب نبیند.
  7. به این نکته توجه داشته باشید که کفشی که خریداری می کنید حتما خدمات پس از فروش و گارانتی را دارا باشد.
  8. اگر چکمه کودک خود را به صورت غیر حضوری خریداری می کنید در اندازه گیری سایز کفش بچه گانه باید به این موارد توجه کنید به این صورت که هر دو پای کودک را اندازه گیری کرده و کودک را به حالت ایستاده قرار دهید.

شناخت فروشگاه انواع کفش بچه گانه:

در ایران فروشگاه های زیادی وجود دارد ولی والدین باید از فروشگاهی خرید کنند که کفش های آن دارای بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش باشد و همچنین امکان خرید حضوری و غیر حضوری در آن وجود داشته باشد.

فروشگاه کالا پایتخت یکی از فروشگاه هایی است که برای تمامی فصل ها و سنین و فعالیت ها کفش بچه گانه مناسب را دارد که عبارتند از کتانی بچه گانه، صندل بچه گانه، نیم بوت بچه گانه، چکمه های بچه گانه، کفش مجلسی بچه گانه مانند کفش مجلسی پسرانه و کفش مجلسی دخترانه کفش کالج بچه گانه و غیره.

تمامی کفش های این فروشگاه دارای کیفیت عالی بوده و از نظر راحتی و آسایش برای کودکان در حد عالی می باشد و با عنوان کفش بچه گانه کالا پایتخت به فروش می رسد.

این فروشگاه امکان خرید حضوری و غیر حضوری را به شما والدین می دهد و شما والدین به راحتی می توانید خرید خود را بر حسب نیاز خود از این فروشگاه انجام دهید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه و با ما در تماس باشید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *