کتونی

خرید کتانی بچه گانه

خرید کتانی بچه گانه

در میان خرید کفش های اسپرت بچه گانه، دقت در خرید کتانی بچه گانه از اهمیت بالایی برخوردار است که ما در این مقاله شما را یاری می کنیم تا شناخت بیشتری در مورد این نوع کفش بچه گانه پیدا کنید و بتوانید خرید خوبی را برای کودکان خود داشته باشید.

همچنین در این مقاله در مورد فروشگاه انواع کفش های بچه گانه و نحوه خرید انواع کفش ها مطالبی را بیان می کنیم و دیگر انواع کفش های بچه گانه را برای شما ذکر می کنیم.

توضیح کامل در مورد کفش و خرید کتانی بچه گانه:

پای انسان پر خطر ترین عضو در برابر آسیب های محیطی می باشد زیرا از استخوان های بیشتری نسبت به دیگر اعضای بدن تشکیل شده است و تنها وسیله ای که از این عضو به صورت کامل محافظت و مراقبت می کند پا افزاری به نام کفش می باشد.

این وسیله (کفش)، اگر درست انتخاب نشود و دقت کافی در انتخابش صورت نگیرد عواملی همچون کمر درد و پا درد را به همراه دارد مخصوصا اگر این انتخاب برای کودکان باشد، دقت بیشتری را نیاز دارد.

در خرید کتانی مخصوصا برای کودکان و در کل کفش بچه گانه این حساسیت و نگرانی برای والدین به مراتب بیشتر می شود زیرا کودکان وقتی به راه رفتن و دویدن می پردازند خطر افتادن در آن ها بیشتر می شود و اگر کتونی که برای کودکان خریداری می شود استاندارد و راحت نباشد خطر بیشتری، کودکان را تهدید می کند.

نکات لازم در خرید این نوع کفش برای کودکان:

 1. بهتر است کفش کتانی برای کودکان دست سوز باشد.
 2. کفش کتانی را برای کودکان کمی بزرگ تر خریداری کنید تا کودک احساس راحتی در کفش داشته باشد به این صورت که فاصله نوک انگشت شست کودک تا نوک کفش به اندازه یک و نیم سانتی متر فاصله وجود داشته باشد.
 3. بهتر است کفش کتانی و کفش راحتی را از هم تفکیک کنید و جهت فعالیت های مختلف، کفش مناسب آن فعالیت را تهیه نمائید.
 4. هنگام خرید کتانی اول به راحتی و سپس به ظاهر آن توجه کنید.
 5. بهتر است کتانی که برای کودک خریداری می کنید چسبی یا زیپی باشد تا کودک بتواند خود به راحتی آن را بپوشد و احساس خوبی را به دست آورد.
 6. اگر کف کتانی عاج دار باشد به مراتب خیلی بهتر است چون از سر خوردن کودک جلوگیری می کند.
 7. هنگام خرید کتانی برای کودکان و اندازه گیری سایز کفش بچه گانه، هر دو پای کودک را سایز بگیرید و کودک را به حالت ایستاده نگه داشته و اندازه گیری نمائید.
 8. جنس کتانی را از چرم یا پارچه انتخاب کنید چون از عرق کردن پای کودک جلوگیری می کند.
 9. انعطاف پذیری، سبکی و مقاومت کتانی بسیار مهم است.
 10. کتانی خریداری شده باید این قابلیت را داشته باشد که از کف پا، پاشنه و انگشتان کودک محافظت نماید.
 11. والدین عزیز، هرگز و به هیچ عنوان از کفش دست دوم استفاده نکنید زیرا عامل بسیار زیاد برای بیماری های پوستی و قارچی برای کودکان شما می شود.
 12. یک مورد خوب و عالی برای کتانی این است که کتانی جاذب رطوبت باشد تا از ورود باکتری ها و قارچ ها به داخل کتانی جلوگیری نماید.
 13. انواع برند های کفش کتونی بچه گانه برای کودکان عبارتند از: السی وایکیکی، اسکیچرز، پوما، نایک، آدیداس و …

انواع کفش های خریداری شده برای کودکان:

یکی از فروشگاه هایی که دارای طرح ها و رنگ های مختلف جهت کفش بچه گانه کالا پایتخت می باشد، فروشگاه کالا پایتخت نام دارد.

در این فروشگاه انواع مختلف کفش ها، انواع پاپوش نوزادی و مدل های متنوع وجود دارد و شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری از این فروشگاه خرید خود را انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از فروشگاه و قیمت ها و محصولات جدید به سایت این فروشگاه مراجعه و با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *