کتونی

مدل کتانی بچه گانه

مدل کتانی بچه گانه

انتخاب یک کفش بچه گانه مناسب برای اولین سال های زندگی و رشد کودک امری بسیار مهم می باشد همیشه قبل از انتخاب و خرید کفش بچه گانه باید پای کودک خود را اندازه بگیرید این کار در حالت ایستاده انجام دهید مدل کتانی بچه گانه در فروشگاه کالا پایتخت بسیار متنوع است کافی است به آن سر بزنید.
و چون همیشه یک پا بزرگتر از پای دیگر می باشد باید هر دو پا را اندازه گرفت طوری که شست پای کودک شما یک و نیم سانتی متر با نوک کفش فاصله داشته باشد.

چگونگی اندازه گیری سایز کفش و مدل کتانی بچه گانه :

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر برای اندازه گیری سایز کفش بچه گانه کودک دلبندتان به مقاله لینک شده فوق مراجعه کنید.
سعی کنید همیشه یک سایز کفش را بزرگ تر بگیرید و همین یک سایز کافیست کفش‌ها نه خیلی تنگ باشد نه خیلی گشاد زمانی که در حال انتخاب یک کفش مناسب برای کودک خود هستید همیشه از کفش های پشت باز و کتونی های بدون بند خودداری کنید.
و همیشه سعی کنید کفش کتونی بچه گانه بند دار یا مدل های چسب دار بخریم همیشه ترجیحا کفش کودکان را از چرم یا پارچه انتخاب کنید به این دلیل که  علاوه بر دوام پا را نیز خشک نگه میدارد.

کفش بچه گانه مناسب چجور کفشی می باشد؟

مدل کفش بچه گانه ای که انتخاب می کنید باید برای کودکان سبک و انعطاف پذیر باشند تا کودک بتواند به راحتی از آن استفاده کنند و باز و بسته کردن آن راحت باشد و بهتر از هر دو ماه یکبار میزان رشد پای کودک خود را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که کفش فعلی او کوچک نشده است.
هیچ وقت کفش کودک را دقیقا اندازه پا آن ها نخریم زیرا رشد پای کودک سریع است.
هنگام خرید کفش بچه گانه آن را خم کنید اگر کفش به راحتی خم شد یعنی کفش انعطاف پذیر است و باعث می شود ماهیچه های پای کودک تان را به شکل مناسب رشد کند.
همیشه دقت کنید که درون کفش از جنس پارچه و بسیار نرم باشد و حتماً چسبی باشد تا کودک خودش بتواند راحت کفش را بپوشد و از پایش در بیاورد.

درباره ما:

کفش بچه گانه کالا پایتخت دارای کفش های داخلی و خارجی است که در فروشگاه ما می توانید آن ها را مشاهده کنید علاوه بر آن ما برای شما در خرید غیر حضوری به جز سایت شبکه اجتماعی هایی مانند اینستا گرام را نیز راه اندازی کردیم که می توانید از آن بهره ببرید.

انواع کفش های ما شامل نیم بوت بچه گانه مناسب فصل پاییز و زمستان و یا صندل بچه گانه مناسب فصل تابستان است.

کفش مجلسی پسرانه و دخترانه، کفش کالج بچه گانه مناسب برای انواع مهمونی ها و مجالس، پاپوش نوزادی بسیار جذاب مناسب تا یک سالگی کودک و غیره.

همه ی این ها فقط در فروشگاه کفش بچه گانه کالا پایتخت.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *